KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15249103
*
nr 1524 9103
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bildmått 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 20:40:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 11:19:07
1
Vinnande bud
27/2 18:09:03
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Läs mer om Vladimir Kamendy
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller gicléetryck sverige vattenfärg vladimir kamendy xix
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Läs mer om Vladimir Kamendy
nr 1524 9103
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bildmått 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 11:19:07 | 1 | Vinnande bud |
27/2 18:09:03 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.Läs mer om Vladimir Kamendy
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller gicléetryck sverige vattenfärg vladimir kamendy xix
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09